“Android işletim sistemli tüm cihazlarınızda kullanabileceğiniz Android Pay uygulamasıyla hızlı bir şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz. ”

Ekran Görüntüleri

    No Images..

Description

Android Pay ile Android cihazlarınızı yeni nesil ödeme sistemine kavuşturabilirsiniz. 

Android cihazlarınızı yeni nesil ödeme sistemine dönüştürmek için kullanabileceğiniz Android Pay uygulamasıyla kolayca alışveriş yapabilirsiniz. 

Akıllı telefonlarımızı herşey için neredeyse kullanıyoruz. Hayatımızı kolaylaştırmak isteyen Android telefonlar yanınızda nakit yada kredi kartı olmadan akıllı telefonunuzu kullanarak ödeme yapmanıza imkan tanımaktadır. Android Pay uygulamasıyla ödemelerinizi büyük bir kolaylıkla yapabilirsiniz. 

NFC özelliğinin açık olması gerekiyor olup uygulamada temassız ödeme yapapabiliyorsunuz. Anlaşmalı birçok noktada kullanabileceğiniz sistemde kredi kartlarınızı uygulamaya kaydetmeniz gerekiyor. Kart seçimini gerçekleştirdikten sonra ödemelerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ayrıca kart hareketlerinizi de saniyeler içerisinde görüntüleyebilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir sistem sunan Android Pay ile siz de ödemelerinizi yapabiliyorsunuz. İngiltere'de Android telefonunuzdan temassız ödemeleri tamamlamanıza izin verdikten sonra ülkemizde de kullanılmaya başlandı. Eğer sizde Android telefonunuzdan temassız ödemeler yapmak istiyorsanız mutlaka Android Pay'i mutlaka denemelisiniz. 

Yorumlar