“WhatsApp'ı Android işletim sistemine sahip Samsung ve Sony Xperia gibi cihazlarınıza yükleyerek sınırız sohbetin tadını çıkarabilirsiniz.”

Ekran Görüntüleri

Description

WhatsApp ile arkadaşlarınızla mesajlaşırken, video ve fotoğraf göndermeniz mümkün.

Dünyanın en popüler mobil uygulamalarından biri olan WhatsApp, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıcılarının mobil cihazlarının internet bağlantısı ile sevdiklerinizle ücretsiz mesajlaşma imkanı sağlıyor. Ayrıca resim, video, ve ses dosyalarını da gönderme ve alma seçeneğine sahip.

WhatsApp son güncellemeden sonra sesli arama özelliğini aktif ederek mesaj göndermenin yanında birde arama yapmamıza olanak sağlıyor. Yaptığınız tüm aramalar mesajlaşmada olduğu gibi yine internet bağlantınız üzerinden ücretlendirilir. Eğer sınırsız bir internet paketiniz bulunmuyorsa Wi-fi ile bağlanarak da aramaları gerçekleştirebilirsiniz.

WhatsApp Hangi Telefonlara Uyumludur?

WhatsApp Android işletim sistemine sahip tüm Samsung, Sony, Android One, Nexus, HTC ve diğer tüm telefonlara uyudumludur. Aynı zamanda WhatsApp iOS sürümünü de iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyerek de kullanmanız mümkün.

Basit ve klasik bir mesajlaşma ekranı sayesinde arkadaşlarınızla çok rahat sohbet ederken tek bir arkadaşınız yada birçok arkadaşınızla toplu olarak grup sohbetleri de gerçekleştirebilirsiniz. WhatsApp ile bulunduğunuz konumu anlık olarak gönderebilir böylelikle yol tarifi yapmaktansa navigasyon ile bir arkadaşınızın verdiğiniz konuma gelmesinde de baya bir rahatlık sunuyor.

WhatsApp, aynı anda 30 kişiye kadar grup sohbeti yapmanıza da olanak sağlıyor.

Yorumlar