“Viber uygulaması ile arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde mesajlaşmanın ve sohbet etmenin tadını çıkarın.”

Ekran Görüntüleri

Description

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Viber uygulaması son zamanların en popüler iletişim uygulamaları arasındaki yerini almış ve kullanıcılarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Kısa bir zamanda büyük bir beğeni toplayan Viber uygulamasıyla sıradan telefon konuşması gerçekleştirmeniz mümkün. Hatta uygulama sıradan bir telefon konuşmasından çok daha kaliteli bir sesli görüşme imkanı sunuyor. 

Ücretsiz olarak sunulan Viber uygulamasıyla HD kalitesinde konuşmalar gerçekleştirebiirsiniz. 

WiFi ve 3G bağlantıları kurarak dünyanın diğer ucundaki arkadaşınızla bile ücretsiz bir şekilde mesajlaşabilir ve sesli görüşmeler yapabilirsiniz. Kayıt gerektirmemesi ile kullanıcıların seveceğine inandığım bu uygulama otomatik olarak cep telefon numaranızı senkronize etmektedir. Kişi listeniz üzerinde bulunan Viber kullanıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz. Bu nedenle kişi listesi ve kullanıcı hesabı gibi işlemlerle uğraşmamış oluyorsunuz. 

Uygulama aracılığıyla eğlenceli doodle hazırlayabilir ve bunları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Grup konuşmasına izin veren uygulama ile arkadaşlarınızla fotoğraf paylaşımlarında bulunmanız da mümkün. 

Viber'ın bazı özellikleri:
Gelen bildirim desteği
Mesajlara ifade ekleme
Online oyun oynayabilme
HD kalitede sesli mesaj yollama ve sesli görüşmeler yapma
Kişileriniz ile tam entegre

Viber'ı kullanmaya başladığınız da kişileriniz ile tam entegre olup, Viber kullanan kişileri görebilirsiniz. Böylelikle Viber uygulamasına sahip kişileriniz ile internet bağlantınız üzerinden ücretsiz aramalar yapabilirsiniz.

Viber bir iletişim ve arama uygulaması olarak her telefonda bulunması gereken uygulamalar arasında yer alıyor. Sizde akıllı bir cihaza sahipseniz Viber'ı mutlaka yüklemenizi öneririm.

Yorumlar