“Facebook Android uygulaması ile Facebook üzerinde olan biten her şeyi mobil cihazınız sayesinde takip edebilirsiniz.”

Ekran Görüntüleri

Description

En Popüler Sosyal Medya Uygulaması Facebook Artık Android'de

Facebook Mobil, arkadaşlarınızla iletişim kurmanın en hızlı yollarından birine sahip  Facebook ile o anki durumuzu güncelleyebilir, dilediğiniz bağlantıları ve fotoğrafları paylaşabilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcılara özel mesaj gönderebilir, profilinizi düzenleyip diğer kullanıcıların profillerine göz atabilirsiniz.

Uygulama ile arkadaşlarınızla yazılı mesajlaşırken sesli mesaj yada fotoğrafta gönderebilirken Facebook üzerinde yöneticisi olduğunuz sayfaları Facebook Android uygulaması yardımıyla yönetebilir, sayfaların istatistiksel bilgilerini görüntüleyebilir veya sayfalar üzerinden paylaşım yapabilme olanağınada sahipsiniz.

Sizde Facebook üzerinde yer alan sohbet özelliğini seviyorsanız ve o an hangi arkadaşlarınızın Facebook üzerinde çevrimiçi olup olmadığını  görmek için yine Facebook Mobil  uygulaması ile çevrimiçi arkadaşlarınızı görüp onlarla dilediğinizce sohbet edebilirsiniz.

Facebook Mobil'i kullanabileceğiniz Cihazlardan Bazıları:

Facebook Mobil Android sürümünü Samsung, Sony, LG, HTC, Nexus gibi telefonlara rahatlıkla yükleyebilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca Facebook Mobil iOS versiyonunu iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyerek Apple tarafından geliştirilen cihazlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yorumlar