“Birebir, Android işletim sistemli cihazlarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz resimli YGS, LYS, TEOG soru sorma uygulamasıdır. ”

Ekran Görüntüleri

Description

Çözemediğiniz sorular olduğunda gidecek bir yer arayanlar için güzel bir adres olduğuna inandığım Birebir uygulaması, YGS, LYS ve TEOG sınavlarına hazırlık yapan tüm öğrenciler için oldukça verimli olacaktır. Takıldığınız soruları fotoğraf şeklinde eğitmenlere gönderip en kısa süre içerisinde yanıt alıyorsunuz. Büyük katkı sağlayacağını düşündüğüm Birebir uygulaması gerçekten de başarılı bir mobil uygulamasıdır.

Birebir Uygulaması Nasıl Kullanılıyor?

Ders çalışma saatinizden sonra test çözme vaktiniz geldiğinde ve o süreçte takıldığınız sorunuz var ise tamda bu noktada aklınıza gelmesi gerekn bir uygulama olan Birebir'de yapmanız gereken tek şey; takıldığınız sorunun fotoğrafını çekip gönder butonuna basmak. Fotoğrafın iletilmesinin üzerinen birkaç dakika geçmesinin ardından uzman eğitmenler tarafından hızlı bir şekilde yanıt geliyor.

Sadece yazılı değil aynı zamanda sesli olarakta çözemedeğiniz soruların yanıtlarını alabiliyorsunuz. Matematik, Türkçe, Coğrafya, Tarih, İngilizce, Kimya, Biyoloji… Hangi dersin testini çözerseniz çözün sorunuzu iletme şansınız bulunuyor. KArşı tarafta bekleyen kişiler uzman eğitmenler olduğundan dolayı fazla beklemeden cevaplara ulaşabiliyorsunuz.

Birebir uygulamasının tek sevmediğim noktası; her soru için 1 kredi istiyor olması. Ancak uygulamayı indirdiğiniz de ise ücretsiz 1 kredi kazanıyorsunuz. Aynı zamanda reklamları izleyerekte kendi kredinizi yükseltme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Tabii ki 4 TL’den başlayıp 30 TL’ye kadar çıkan fiyat seçenekleri de sunuluyor.

Gerçekten de verim alacağınızı düşündüğüm Birebir uygulamasını denemenizi tavsiye ederim.

Yorumlar