“Dwarf Defense, Android işletim sistemli mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz kule savunma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. ”

Ekran Görüntüleri

Description

Android telefon ve tabletlerinizde oldukça akıcı bir oynayış ile boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz strateji oyunu Dwarf Defense oyunda orta çağ teması ilginizi bir hayli çekecektir. Oyunda topraklarımıza girmeye çalışan yeşil dev yaratıklar yani orklarla büyük bir savaşın içeirsinde bulacağız kendimizi. 

Günümüz mobil oyunlarının sunmuş olduğu görsel kalite her ne kadar Dwarf Defense oyununda olmasa da elle çizilmiş hissi veren görselleri kötü görünmüyor. Strateji oyununda farklı karakteristik özelliklere sahip kahramanlarla topraklarımızı korumaya çalışıyoruz. İyi hamleler ile beraber kahramanlarımızın kendi silahlarının yanı sıra patlayıcılar gibi kullanabildiğimiz etkili silahlar bulunuyor.

Her ne kadar karşımıza çıkan düşmanlarımızı etkisiz hale getiremese de düşmanın hareketini büyük ölçüde yavaşlatıyor. Ayrıca bu yardımcı silahlar sınırlı sayıda kullanımımıza sunuluyor. Ücretsiz olarak sunulan Dwarf Defense oyununu Android cihazlarınızda denemenizi tavsiye ediyorum.  

Yorumlar