“Faraway: Puzzle Escape, Android işletim sistemli mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz gizemli bir bulmaca oyunudur.”

Ekran Görüntüleri

Description

Tamamıyla gizemli bulmacalarla süslenmiş ve eski tapınakları keşfe çıktığımız bir Android oyunu olan Faraway: Puzzle Escape'de işinizin kolay olmadığını söyleyelim. Kafa yormanız gereken bulmacalarla uğraşırken zorlandığınız kadar aynı zamanda keyif alıyorsunuz. Oyunda üç boyutlu bir dünyada gezintiye çıkıyorsunuz. Boş zamanlarınızı değerlendireceğiniz oyunda sıkılmayacağınızın garantisini verebiliriz.

Oyunda dünyadaki eşi benzeri olmayan eserlerin koleksiyonunu yapan, yıllar öncesinde ortadan kaybolan babamızın izinden yürüyen bir maceraperestiz. Çöllerden tutun gizemli medeniyetin kalıntılarına kadar bizleri sürükleyen oyunda tapınaklardaki sır perdesini aralamamız gerekiyor. Faraway: Puzzle Escape'de birbirinden zekice tasarlanmış bulmacaları çözüyoruz.

Oyunda tek sevmediğim nokta bulunuyor o da 18:9 ekran oranını destekliyor olması. İlk 9 seviyeye kadar ücretsiz olarak oynanılmasına izin veriyor. Tam oyuna ısındığınız noktada satın alım karşınıza çıkıyor. Eğer sizlerde vaktinizi değerlendireceğiniz bir oyun arıyorsanız Faraway: Puzzle Escape, iyi bir seçim olacaktır. 

Yorumlar