“Fidget Spinner, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ve oynarken stres atacağınız başarılı bir stres çarkı oyunudur.”

Ekran Görüntüleri

Description

Özellikle gençlerin elinden bir türlü düşürmediği stres çarkı, şimdilerde mobil oyun olarak karşımıza çıkıyor. Stres çarkının stres atıp atmadığı konusu biraz muamma olsa da oynayan kesimler durumlarından bir hayli memnun. Fidget Spinner oyununda çarkın sürekli olarak döndürmesini sağlamak zorundasınız. 

Oynanıldığı an itibariyle stres aldığı söylenen stres çarkının açıkçası ne işe yaradığını çözen kişi sayısı az fakat oynarken verdiği haz ise tartışılmaz. Stres çarkının mobil oyun haline getirilmiş hali Ketchapp'ın imzasıyla Android platformunda ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor. Ouunda yapmanız gerekn şeylerin başında stres çarkını gerçekte nasıl döndürüyorsanız aynı şekilde telefonda da döndürmeniz gerekiyor.

Kaydırma işlemini ne kadar hızlı yaparsanız o kadar yüksek puan alıyorsunuz. Çarkın ne kadar hızda döndüğü, dönüş sayısı, level atlamanız için gereken çevirme sayısını çarkın hemen üstünde görebiliyorsunuz. Olabildiğince hızlı çevirmeniz durumunda yeni stres çarklarına da sahip olabiliyorsunuz. Eğer boş vakitlerinizi stres atarak geçireceğiniz bir oyun arayışı içerisindeyseniz Fidget Spinner'ı denemenizi öneririm. 

Yorumlar