“Find My Device, ücretsiz olarak sunulan Android cihazlarını bulma, silme ve kilitleme işlemlerini yapan bir uygulamadır.”

Ekran Görüntüleri

Description

Tükçe ismiyle Cihazımı Bul adlı bir uygulama olan Find My Device ile kayıp Android telefonları bulma, silme ve kilitleme işlmelerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Mantık olarak Apple'ın iPhone'umu Bul uygulamsıyla hemen hemen aynıolan Find My Device eski ismiyle Android Device Manager, sizlere oldukça yardımcı olacaktır.

Android telefon veya tabletinize bağlı Google hesabınızla giriş yapabildiğiniz her yerden cihazınıza rahatlıkla  erişip kontrol altına alabiliyorsunuz. Cihazın anlık konumunu harita üzerinden takip etmenin yanı sıra kullanılamaz hale getirmeye ve sil komutunu verip verilerinizi güvene almaktan bağlı olduğu Wi-Fi ağını aynı zamanda pil durumunu görmeye kadar herşey karşımıza çıkıyor. 

Tabii ki bu durum sadece çaldırma ile sınırlı değil; evde nereye koyduğunu unuttuğunuz telefonunuz için de gayet işe yarar bir uygulamadır. Uygulamnın ses çaldır özelliği sayesinde dakikalarca aradığınız telefonunuzu elinizle koymuş gibi bulabilirsiniz. 

Find My Device Özellikleri

- Telefon, tablet ve saatinizin konumunu takip edin.

- Ses çal ile cihazınız sessizde, titreşimde olsa dahi en yüksek ses seviyesinde çalar.

- Cihazınızı PIN kodu, desen veya şifreyle kilitleyin. (Kilit ekranına mesaj veya telefon numarası da ekleyebiliyorsunuz.)

- Cihazınızı tüm verileri kalıcı olarak silin. (SD karttaki veriler etkilenmeyebilir.)

Yorumlar