“Paper.io, Android cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış bu oyunda en büyük bölgeye sahip olmak için mücadele etmeniz gerekiyor. ”

Ekran Görüntüleri

Description

Paper.io oyununda rakiplerinizle rekabet ederek en büyük bölgeye sahip olmanız gerekiyor. Android işletim sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz bu oyunda rakiplerinizle büyük bir rekabet ortamına dahil oluyorsunuz. Paper.io oyununda renginize göre hareket eden nesneyi yönlendirerek en büyük alanı ele geçirmeniz lazım.

Ancak oyunda bu noktada işler kolay olmuyor. Alanınızı belirleip rakiplerinizden uzak kalmanız sınır belirlemeniz gerekiyor. Alan belirleme esnasında rakibiniz size dokunduğu anda oyun son buluyor. Genel olarak iyi bir oyun olup farklı bir deneyim sunuyor.

Alanınızı korumanız için büyük dikkat gerektiren oyunda rakiplerinize karşı üstünlük kurmanız büyük bir önem arz ediyor. İnternet bağlantısı olmadan oynayabileceğiniz Paper.io oyununda eğer sizde en iyi stratejiyi bulup rakiplerinize karşı iyi olabileceğinize inanıyorsanız mutlaka Paper.io'yu Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

Yorumlar