“Samsung tarafından geliştirilmiş olan Secure Folder uygulamasıyla kullanıcılara güvenli alan oluşturulma imkanı sağlanıyor. ”

Ekran Görüntüleri

Description

Samsung tarafından hazırlanmış başarılı bir dosya saklama uygulamasına ne dersiniz?

Samsung tarafından geliştirilmiş olan Secure Folder uygulamasıyla kullanıcılara güvenli bir alan verildi. Dolayısıyla kullanıcılar istedikleri veriyi meraklı gözlerden saklayabiliyor. Samsung tarafından geliştirilmiş olan Secure Folder uygulaması ile kullanıcıların güvenliği arttırıldı. 

Samsung telefonunuzda yer alan bilgileri saklamak için kullanabilirsiniz. Aylık olarak 10 milyon kullanıcıya erişen My Knox'un yerini alan Secure Folder uygulamasıyla önemli gizli veriler saklanabilir. Uygulamanın temel amacı Samsung telefonunuzda bulunan gizli verileri meraklı gözlerden korumak. 

Son derece güvenilir olan Secure Folder uygulamasıyla desen, parmak okuyucu, şifre ve biyometrik koruma yöntemlerini kullanabiliyorsunuz. Stabil bir şekilde kullanım imkanı veren uygulama oldukça etkileyici. Telefonunuza birşey olsa bile dosyalarınızı hep güvende bırakacak olan Secure Folder uygulaması önemli bilgilerinizi koruma konusunda iyi bir hizmet sunduğu için bir şansı hak ediyor. 

Sade anlaşılır bir arayüze sahip olan uygulama ile dosyalarınızı eskisine nazaran daha güvenli hale getirebilirsiniz. Eğer sizde özel dosyalarınızı çevrenizden gizlemek istiyorsanız kendinize özel bilgileri ve dosyaları Secure Folder aracılığıyla hızlı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Yorumlar