“tapgym, spor yapmayı seven kişilerin oynarken keyif alacağı bir egzersiz oyunu olarak karşımıza çıkıyor. ”

Ekran Görüntüleri

Description

Android işletim sistemine sahip mobil cizhazlarda oynayabileceğiniz ve bir hayli keyif veren egzersiz yapma oyunu tapgym, sizleri daha iyi hissettimeyi amaçlıyor. Eğer spor yapmayı aktif bir şekilde yapıyorsanız tapgym oyununu oldukça seveceksiniz. Spor salonlarında yapılan şınav, mekik, barfiks, ağırlık kaldırma, eliptik bisiklet gibi pek çok iç mekan egzersizlerini yapıyorsunuz. 

Oyunda her set yaklaşık 5 ila 8 saniye sürüyor. Bazı egzersizlerde kaydırma hareketini uygularken bazı egzersizler de ise ekrana sürekli olarak dokunmanız gerekiyor. Oyunda egzersize başlamadan önce karakterinizi kontrol edeceğiniz önceden söyleniyor. Bahsettiğim tüm egzersizler başlangıçta açık olarak gelmiyor. Ancak setleri açmanız gerekiyor. Böylelikle yeni hareketlere geçebiliyorsunuz. 

Tüm hareketleri kusursuzca yapmanız gerekiyor. Ayrıca yanlış kaldırma ve yanlış dokunuş sonrasında ise canınız azalıyor. Oyunda enerji içecekleriyle ekstra can alabiliyorsunuz fakat bunlara sahip olmak tahmin edebileceğiniz gibi hiçte kolay değil. bunu için ciddi kalori ve enerji harcamanız gerekiyor. Ücretsiz olarak sunulan tapgym oyunun Android cihazlarınızda mutlaka denemenizi öneririm.   

Yorumlar