“Timber Tennis, Android işletim sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir tenis oyunudur. ”

Ekran Görüntüleri

Description

Odun kesmede usta olan karakterin verdiği karar sonrasında tenis oynadığı başarılı bir oyun olan Timber Tennis'da retro görsel çizgiler ağırlıkta. Boş vaktinizin güzel bir oyunla taclanacağını düşündüğüm Timber Tennis oyununda oduncu olan efsane karakterimizle beraber tenis maçlarına çıkıyoruz. Kontrol altına aldığımız karakterin asıl işinin odun kırmak olduğunu bir kenarda dursun sıradan rakipler sizleri bulmayacak.

Boksör, prenses, hipster gibi tenis oynadığına şaşıracağınız pekçok karakter rakibiniz oluyor. Bence oyunun en güzel tarafı hiç şüphesiz rakibinizin arkadaşınız oluyor olmasıdır. Çok oyunculu oynama seçeneği sayesinde yapay zeka veya hiç tanımadığınız adını sanını bilmediğiniz birileriyle oynamaktansa kendi belirlediğiniz arkadaşlarınızla oynuyorsunuz. Hal böyle olunca oyundan alacağınız keyfinde diyecek yok diye düşünüyorum. 

Timber Tennis oyununda ekran ortadan ikiye bölünmüş şekilde oynuyorsunuz. Timberman gibi kaydırma – dokunmaya dayalı basit kontroller sunan tenis oyununda seçebildiğiniz 20 karakter, kilidi açılabilir 30 tenis topu ve 10’dan fazla kort yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan tenis oyununu denemenizi tavsiye ederim. 

Yorumlar