“Birebir, iPhone ve iPad cihazlarda kullalabileceğiniz fotoğraflı soru sorma uygulamasıdır. ”

Ekran Görüntüleri

Description

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda kullanacağınız ve oldukça verim alacağınızı düşündüğüm bir uygulama olan Birebir ile Online soru çözümü gerçekleştirebilirsiniz. Öğrencilerin zorlu süreçlerinde yardımcı olacak Birebir uygulaması, YGS, LYS, TEOG gibi sınavlara hazırlık yapanlar için büyük katkı sağlayacaktır. Bu uygulamanın en sevdiğim yanı fotoğraflı (resimli) soru sorma özelliğinden dolayı daha fazla verim sağlıyor olmasıdır. 

Birebir Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Matematik, Fizik, Türkçe, Coğrafya, İngilizce.. Her ne olursa olsun test sorularında takıldığınız tüm sorulara cevap almak için yapmanız gerekn tek işlem var; takıldığınız sorunun fotoğrafını çekip sadace gönder butonuna tıklayarak göndermek. Birkaç dakika içerisinde sesli veya yazılı olarak uzman eğitmenler tarafından soruların yanıtlarına kavuşuyor.

Tüm herkesin gönül rahatlığıyla kullanabileceği Birebir uygulaması, sade ve anlaşılır arayüzü ile her seviyeden öğrenciye hitap ediyor. Uygulamanın en sevmediğim yönü ise; ücretsiz belli bir soru sorma hakkının verilmesi. Uygulamayı indirdiğinizde 3 soru sorma karşılığında 3 kredi kazanıyorsunuz.

Sonrasında devam etmek isiyorsanız ya reklam izleyeceksiniz ya da satın alım yapmanız gerekiyor. Büyük katkı sağlayacağının garantisini verdiğimiz Birebir uygulamasını mutlaka denemenizini öneririm. 

Yorumlar