“Dwarf Defense, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz başarılı bir strateji oyunudur.”

Ekran Görüntüleri

Description

iOS işletim sistemli cihazlarınızda kule savunma oyunlarınına yer veriyorsanız, Dwarf Defense oyunu sizin için iyi bir alternatif olacaktır. Strateji oyunları arasında oynamanızı şiddetle tavsiye ettiğimi nadir yapımlardan biridir. Her ne kadar grafik ve görselliği ile günümüz mobil oyunlarının gerisinde kalsa da farklı stratejiler izleyerek ilerleme kaydetmenizi isteyerek sizleri adeta oynarken kendini bağlı kılıyor.

iPhone ve iPad cihazlar için ücretsiz olarak sunulan Dwarf Defense oyununda strateji odaklı eski çağ yeşil dev canavarlarıyla karşı karşıya geliyoruz. Yüz yüze geldiğimiz canavarlarla işimizin zor olduğunu belirtelim. Topraklarımıza akın akın gelen orkları durdurmak tabii ki kolay olmayacaktır. Oyunun her noktasında oldukça başarılı hamleler yapmanız gerekiyor.

Henüz oyunun başında sayıları azımsanmayacak kadar fazla olan bu yaratıkları etkisiz hale getirebilmek için kritik noktalara birliklerimizi yerleştirmemiz gerekiyor. Sabit askerlerin bir kenara dursun aynı zamanda deneyimli askerleri de savaş alanına getiriyor ve yan silahlarımızı da kullanıyoruz. Boş vaktinizi geçirmek isteyeceğiniz başarılı bir oyun arayışı içerisindeyseniz Dwarf Defense oyunun kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. 

Yorumlar