“Fidget Spinner, iOS işletim sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli ve bir o kadar da zorlu stres çarkı oyunudur.”

Ekran Görüntüleri

Description

iPhone ve iPad için hazırlanmış Fidget Spinner oyunu, özellikle genç kesimler tarafından stres aldığı söylenen bir stres çarkı oyunudur. Ketchapp'ın olmasıyla birlikte iOS platformunda gözde olan beceri oyununda nasıl ki gerçekte hızlı ve dikkatli bir şekilde çarkı çevirmeniz gerekiyorsa Fidget Spinner oyununda da olabildiğince hızlı bir şekilde çevirerek şov yapıyorsunuz. 

Kolay oynayışı ve kavrayışı ile boş vakitlerinizi neşelendirecek olan Fidget Spinner, bilinen stres çarklarını karşımıza çıkıyor. Klasik ve bilindik döndürme hareketleriyle stres çarklarını kendinizi yaralamadan döndürüyorsunuz. Her hızlı tur arttırmada o kadar yüksek puan kazanıyorsunuz. Oyunda en fazla 5 döndürme hakkınız var. Haliyle stres çarkının durmasıyla birlikte oyunda sona ermiş oluyor.

Ücretsiz olarak sunulan Fidget Spinner oyununda her döndürme yeni bir stres çarkına sahip olma olasılığınızı arttırıyor. Eğer sizlerde stresinizi atmak istiyorsanız Fidget Spinner oyununu iPhone ve iPad cihazlarınızda indirebilirsiniz. 

Yorumlar