“Hello7, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda deneyebileceğiniz başarılı bir ingilizce öğrenme uygulamasıdır.”

Ekran Görüntüleri

Description

iPhone'unuza ücretsiz olarak indirip gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Hello7 uygulaması sayesinde ingilizce öğrenmek kolay bir hal alacaktır. Her gün 7 ingilizce kelimeyi oldukça eğlenceli bir şekilde ve GIF olarak görsellerle öğreten mobil uygulama, aralıklı tekrarlama, bağdaştırma metodu ve bilinç altı öğrenme teknikleri ile güzel bir harman olarak geliştirilmiştir.

Bildiğiniz üzere ingilizce öğrenmek için kelime haznenizin olması gerekiyor. Öyle ki Hello7 uygulaması sayesinde telefonunuzda kullanabileceğiniz en iyi ingilizce uygulamarından olduğunu belirtelim. İyi bir uygulamanın diğer uygulamalardan farkının olması gerekiyor tabi ki. Hello7 uygulamasının en ayırt edici özelliği hiç şüphesiz kelimeleri animasyonlu GIF'lerle kelimeleri öğretiyor olması.

Böylelikle kelimeleri unutma gibi bir durumda ortadan kalkıyor. Kelimeleri tamamladıktan sonra uygulama sizlere hızlı bir şekilde tekrar ederek hafızanıza kazıyor. Bu noktada kulaklık takmanızı tavisye ediyorum kelimeleri daha iyi algılayabilmeniz için. Günde sadece 10 dakikanızı ayırarak ingilizce kelime bilginizi geliştirebildiğiniz uygulamanın ücretsiz deneme süresi verdiğini belirtmeden geçmeyelim. 

Uygulamayı etkili bulursanız aylık veya ömür boyu abonelik modellerinden birini seçerek öğrenmeye hız kesmeden devam edebilirsiniz. Eğer boş vakitlerinizi verimli bir uygulama ile süslemek istiyorsanız Hello7 uygulamsını indirmenizi tavsiye ediyorum. 
 

Yorumlar