“Poke Radar for Pokemon GO uygulamasıyla iPhone ve iPad cihazlarınızda Pokemonların nerde olduğunu bulabilirsiniz. ”

Ekran Görüntüleri

Description

Pokemonları hızlı bir şekilde bulmaya ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış uygulama ile kolay bir şekilde Pokemon bulabilirsiniz. Pokemon radar işleri ayakta kalan son uygulamalardan biridir. Pokemonları harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Cinsine göre filtreleyebildiğiniz gibi yakınlarınızda bulunan Pokemonları da görüntüleyebiliyorsunuz. Haritayı yakınlaştırarak görüntüleyebilirsiniz. Yeni Pokemonlar keşfetmek için heryeri gezip dolaşmak yerine belirli yerlere gidip hemen yakalayabilirsiniz. 

Poke Radar for Pokemon GO ile nasıl Pokemon yakalanır?
Uygulamayı indirdikten sonra diğer oyuncular tarafından Pokemon yerini keşfedebilirsiniz. Kullanım açısından basittir. Bölgenizde yakın Pokemonları görüntüleyebilirsiniz. Belirli Pokemon yerini bulmaya çalışıyorsanız hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Pokemon bulmak için zorluk yaşamamış olursunuz. Harita üzerinde Pokemonları hızlı bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. Size yakın olanları bulabilirsiniz. Harita üzerinden yüksek öncelikli olarak Pokemonları görüntüleyebiliyorsunuz. 

Pokemon Go oyununu seven ve daha çok Pokemon yakalamak isteyen kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir uygulama olduğundan dolayı iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

Yorumlar