“Resimli Kelime Bulmaca, ücretsiz olarak sunulan iPhone ve iPad için kelime bulmaca oyunudur. ”

Ekran Görüntüleri

Description

Zorlu ve bir o kadar keyifli bir oyun deneyimine ne dersiniz?

Herkesin severek oynadığı popüler bir iOS oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyunda karşımıza çıkan 4 farklı resimden tek bir anlam çıkarmamız gerekiyor. Ancak bu sandığımız kadar kolay bir oyun değil. Kelimeler bazen birden fazla şeyi anlatabiliyor. Ancak biz kutucuklara yerleştirebileceğimiz harfleri biliyoruz.

O harf sayısı kadar olan bir kelime olduğunu bilmemiz oyunda avantaj fakat bu oyunun kolay olduğu anlamına gelmiyor. Kelimeyi bulmadan bir sonraki fotoğrafa geçmemiz de söz konusu değil. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz keyifli bir oyun olup Türkçe olarak sunulmaktadır.

4 fotoğrafın neyi anlattığını bularak kazandığımız altınlar bize ilerde yardımcı olabilir. Çünkü gittikçe oyun zorlaşıyor. Bu altınları kullanarak harf elemesi yapabilir ve kelime bulma işini daha kolay hale getirebilirsiniz. Genel olarak ücretsiz oalrak sunulan başarılı bir bulmaca oyunu olup iPhone ve iPad cihazlarınızda Resimli Kelime Bulmaca'yı denemenizi tavsiye ediyorum. 

Yorumlar