“Stickman Skate Battle, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir kaykay oyunudur.”

Ekran Görüntüleri

    No Images..

Description

iPhone ve iPad için hazırlanmış bir kaykay oyunu olarak karşımıza çıkan Stickman Skate Battle oyununda çöp adamları kontol ediyoruz. Günlük ve haftalık turnuvalar, birebir mücadeleler, meyda okumalar, Multiplayer PvP oynama ve daha fazlası sunan oyunun yüksek çözünürlüklü grafik kalitesiyle birlikte oldukça güzel bir deneyim yaşıyorsunuz. 

Eğlence dozu bir hayli yüksek bir spor oyunu olan Stickman Skate Battle iOS platformunda da ücretsiz olarak indirebiliyor. iPhone ve iPad cihazlarınız ile uyumlu kaykay oyununda çöp adam dışında kız, astronot, hayalet gibi kaykay kullanmanın inceliklerinin farkında olmayan pek çok enteresan karakter (toplamda 22 karakter) bulunuyor.

Fakat hepsi profesyonel kaykaycıların yapabildiği hareketleri (15 özel hareket) usta bir keilde sergileyebiliyor. Tabii ki bu noktada karakterlerin performansı size bağlı oluyor. Heö çevrimiçi hem de çevrimdışı oynama alternatifi sunan Stickman Skate Battle'ı telefon ve tabletinizin yanı sıra kontrolcüyle de oynamanız mümkün. 

Yorumlar