“Timber Tennis, iOS işletim sistemli cihazlarda oynayabilmeniz için hazırlanmış üccretsiz bir tenis oyunudur. ”

Ekran Görüntüleri

Description

iPhone ve iPad cihazlarda tek dokunuş kontrol sistemiyle kolay oynayış sunan ve görsel olarakta retro grafiklere sahip bir tenis oyunu olarak karşımıza çıkan Timber Tennis'i telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sadece tek oynamayarak aynı zamanda arkadaşlarınızla birlikte oynama fırsatı verilen oyunda eski stiller ağır basıyor.

Oyunun adından da anlaşılacağı üzere emriniz altına olacak ve kontrolünü sağlayacağınız karakteriniz bir oduncu. Daha önceden Timberman oyunun oynadıysanız, az çok karakterleri biliyorsunuzdur. Odun kesmekte üstüne olmayan karakterimiz ani bir karar değişikliği sonrasında hemen tenis oynamaya karar veriyor. Ana karakterimizin bu denli tenisi kimden nasıl ve ne şekilde öğrendiğine gelmeden önce kortta mücadelemizi veriyoruz. 

Timber Tennis oyununda toplamda seçilebilir karakter sayısı 20'dir ve hepsi Timberman'in en iyi arkadaşlarından meydana geliyor. Oyunda çok oyunculu mod seçeneği de yer alıyor. Hızlı ve bir o kadar da tempolu geçen arcade tarzlı oyunda rakipleriniz aynı zamanda arkadaşlarınızda olabiliyor. Oyunu ortadan ayrılmış formatta oynuyorsunuz. 

Yorumlar