“WhatsApp Messenger, Windows Phone cihazınızda kullanabileceğiniz popüler mesajlaşma servisidir. ”

Ekran Görüntüleri

Description

Windows Phone cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan WhatsApp Messenger uygulamasıyla arkadaşlarınızla mesajlaşmanın keyfini çıkarın. Resim ve video paylaşmanıza imkan sağlayan WhatsApp Messenger uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde mesajlaşmanıza imkan sağlayan WhatsApp Messenger uygulamasına telefon numaranızı girdikten sonra rehberiniz otomatik olarak aktarılmaktadır. Rehberinizde ekli olan ve WhatsApp'ı olan diğer kullanıcılarla hemen mesajlaşabilirsiniz. 

Sade tasarlanmış başarılı bir arayüze sahip olan uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. Wi-Fi yahut 3G bağlantınız üzerinden arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. 

Arama özelliği ile WhatsApp Messenger kişilerinizle telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Telefon görüşmeleriniz kendi hattınız üzerinden değil 3G bağlantınız yahut Wi-Fi bağlantınız üzerinden ücretlendirilmektedir. Eğer sizde mesajlaşmak için başarılı bir uygulamaya gerek duyuyorsanız WhatsApp Messenger uygulamasını Windows Phone cihazınızda kullanabilirsiniz. 

Yorumlar